День Соборності

22 01 201922 січня у великому залі адмінбудинку відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, заступника голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлани Синюк, Кагарлицького міського голови Олександра Панюти, представників органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств, громадськості, ЗМІ.

У ході заходу відбулося покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку та Героям Небесної Сотні. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Іван Семцов: «Соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності. В єдності – наша сила!». У ході заходу для присутніх звучали тематичні пісні у виконанні учнів школи мистецтв та учасників художньої самодіяльності району.

22 2 01 2019

22 3 01 2019