«Діалог влади з народом»

31 01 2019 231 січня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та служб району, в рамках національного проекту «Діалог влади з народом», провела розширений прийом громадян, в ході якого звернулися 5 жителів району

з питань житлово-комунального господарства, охорони природного середовища, порушення владою та правоохоронними органами прав громадян і заявника особисто, також ряд питань стосувалися села Сущани, а саме забезпечення транспортного перевезення, ремонту дороги по вул. Шевченка, роботи дільничного інспектора та будівництва в селі церкви. На всі поставлені питання заявникам надані роз’яснення.