Святковий концерт з нагоди Дня прав жінок та миру

06 6 03 201906 березня у Кагарлицькому міському будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня прав жінок та миру. У ході заходу з вітальним словом виступили в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко,

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, перший заступник міського голови Олег Пурій та заступник міського голови Володимир Бойко.

Спільними Подяками райдержадміністрації та районної ради та Подяками Кагарлицького міського голови відзначено жінок, які працюють в різних галузях району.

Концертні номери для присутніх в залі підготували учасники художньої самодіяльності міського будинку культури, дитячий хореографічний колектив «Пульс», вихованці ДНЗ «Ромашка», ансамбль «Зорецвіт» та Миронівський хореографічний колектив «Джерельце».

06 10 03 2019

06 8 06 2019