Збори громадян в с. Демівщина

06 3 03 201906 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта взяли участь в зборах громадян за місцем проживання с. Демівщина.

На загальних зборах перед жителями виступив сільський голова Олександр Мозговий, який прозвітував про свою діяльність і роботу сільської ради у 2018 році. Також виступили голова районної ради Іван Семцов, міський голова Олександр Панюта. В.о.голови райдержадміністрації Світлана Синюк представила пристунім слайд-шоу про здобутки та перспективи розвитку області та району. Основними аспектами на сьогоднішній день є децентралізація, реформування галузі охорони здоров'я, освіти та захисту прав дитини, соціального захисту, підтримки ветеранів АТО, розвитку інфраструктури та екологічної безпеки.

Крім цього, участь у роботі зборів взяли представники управління соціального захисту населення РДА, об'єднаного управління пенсійного фонду, районного підрозділу ПАТ "Укртелеком" та орендарі, які орендують земельні частки-паї на території сільської ради.

Громадою села Демівщина під час зборів піднімалися питання роботи ФАПу, розрахунків за газ, нарахування субсидій, перерахунку пенсій та інші.

За результатами зборів було прийняті відповідні рішення.

06 4 03 2019

06 5 03 2019