Виїзні наради

13 03 201913 березня у Ліщинській та Шубівській сільських радах відбулись виїзні наради з питань вивчення та контролю криміногенної ситуації, забезпечення охорони громадського порядку у населених пунктах. Участь в нарадах взяли головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату РДА Раїса Лучко, дільничний інспектор поліції Кагарлицького ВП, капітан поліції Ігор Лисенко, голови сільських рад, депутатський корпус та жителі сіл.

Під час нарад розглянуто стан криміногенної ситуації у зазначених територіальних громадах, заслухано звіт дільничного інспектора щодо виявлених фактів правопорушень та надано роз’яснення щодо вирішення заявлених проблем.

Крім того, жителі населених пунктів мали змогу поставити свої питання та внести пропозиції. Зокрема, в с. Шубівка піднімалося питання щодо пропуску начального закладу без поважних причин окремими учнями та було вирішено відвідати сім'ї таких учнів з метою проведення профілактичних бесід.

13 03 2019 2
13 03 2019 313 03 2019 4