Збори громадян в селі Новосілки

13 7 03 201913 березня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль взяли участь в зборах громадян за місцем проживання с. Новосілки. Під час зборів голова Новосілківської сільської ради Тетяна Богданець прозвітувала про роботу сільської ради у 2018 році. Голова районної ради Іван Семцов представив присутнім слайд-шоу про здобутки та перспективи розвитку області та району.

Також участь в зборах взяли представники управління соціального захисту населення РДА та об’єднаного управління пенсійного фонду України. Жителями села під час зборів піднімалися питання нарахування та монетизації субсидій, пенсійного забезпечення, роботи поштового відділення, інше.13 8 03 2019

13 9 03 2019