Нарада щодо вивчення криміногенної ситуації в місті

11 04 201911 квітня в Кагарлицькому міському будинку культури відбулася виїзна нарада щодо вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку. Участь в нараді взяли в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, керівник Кагарлицької місцевої прокуратури Михайло Римар, начальник служби превенції Кагарлицького відділення поліції Вадим Бандура, керівники служб та організацій міста, громадськість.

Під час наради начальник Кагарлицького відділення поліції Ігор Небаба прозвітував про роботу та діяльність відділення поліції у 2018 році, поінформував учасників наради про стан криміногенної ситуації в районі та місті, а також про заходи із запобігання та попередження злочинності.

Присутні мали змогу поставити питання та внести пропозиції щодо покращення життєдяльності та розвитку міста. Зокрема, поставлені питання стосувалися несанкціонованих стоянок таксі в місті, паління в громадських місцях, продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, стану розкриття вчинених злочинів, інші.

11 04 2019 211 04 2019 311 04 2019 411 04 2019 5