Увага!

12 04 2019З 23 по 24 квітня 2019 року на території Кагарлицького району під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту.

Місця практичного відпрацювання заходів:

м. Кагарлик, вул. Каштанова;

м. Кагарлик, вул. Миронівська;

Кагарлицький НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ліцей»;

Почувши сирену, або ставши свідками практичних тренувань з евакуації зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте згідно з наданою інформацією.

Про отриману інформацію сповістіть сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Вивчайте способи захисту власного життя та здоров’я в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.