Апаратна нарада

15 04 201915 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, головами міської та сільських рад про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про стан забезпечення інсуліном та іншими цукрознижуючими препаратами відповідних категорій жителів району; про розвиток послуги патронату як складової системи захисту дітей та підтримки вразливих сімей з дітьми; про роботу із зверненнями громадян в Липовецькій сільській раді; про роботу адміністративних комісій станом на 01.04.2019 року при виконавчих комітетах сільських рад; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Також обговорили стан криміногенної та надзвичайних ситуацій в районі, проведення благоустрою населених пунктів, інше.