Дорогі жителі Кагарличчини!

Шановні ветерани!

08 5 05 2019Вітаю вас із Днем пам’яті та примирення, а також із річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

74 роки тому світ здобув перемогу над нацизмом. Наші діди та прадіди боролися за те, щоб ніхто і ніколи не посягав на волю та незалежність будь-якого народу. Сьогодні ми вклоняємося воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі. Мільйони учасників Другої світової війни – не суха статистика для нас, а історія практично кожної української сім’ї. Ми пам’ятаємо та шануємо подвиг наших героїв.

Сподіваюсь, що ці історичні дати стануть початком примирення. Впевнена, що вже скоро ми станемо свідками ще однієї перемоги нашого народу над спільним ворогом.

Дякую кожному за вірність своїй країні - тоді, 74 роки тому, зараз, в складний для країни час, завжди. Міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба.

З повагою,

В.о.голови райдержадміністрації           Світлана Синюк