День Перемоги

09 05 20199 травня, з нагоди 74-і річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні та 75-ї річниці з дня визволення України, біля Меморіалу Слави в місті Кагарлик відбувся урочистий мітинг. Розпочався мітинг почесною ходою до меморіалу Слави в супроводі духового оркестру та оркестру барабанщиць Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості. Відбулося покладання квітів до Вічного вогню ветеранами Другої світової війни, керівництвом району та міста, учасниками бойових дій у зоні антитерористичної операції та жителями.

На заході були присутні в.о.голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко,  перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль,  керівники та працівники організацій, установ, учні навчальних закладів та жителі району. На святі серед запрошених почесне місце займали ветерани – учасники Другої світової війни. Впродовж заходу діти несли почесну варту біля Вічного вогню.

Відкриваючи мітинг до громади та ветеранів звернулася в.о.голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, яка з щирими словами привітання поздоровила земляків, ветеранів, працівників тилу з великим днем нашої історії. Побажала бадьорості духу, міцного здоров’я, молодшому поколінню – рости гідними спадкоємцями та продовжувачами подвигу наших дідів та прадідів, свято берегти пам’ять про них.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, привітавши ветеранів та земляків зі святом Перемоги та подякував ветеранам за ратні подвиги.

В ході проведення мітингу слово мав учасник бойових дій Микола Коробенко, який привітав ветеранів з святом, побажав їм здоров'я, миру і благополуччя.

Поминальну літію за загиблими в роки Другої Світової війни відслужив благочинний Кагарлицького благочиння, протоієрей Василь Синюк.

Після урочистої частини для ветеранів війни та всіх бажаючих на площі біля фонтану було проведено святковий концерт за участю аматорських колективів міста, а також, за сприяння ТОВ «Віскар Агро», свою концертну програму присутнім подарували учасники вокально–інструментального ансамблю «Ягідки».09 6 05 2019

09 2 05 2019

09 7 05 2019