Анкета щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021–2027 роки

З березня 2019 року в області розпочато роботу з розроблення проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021–2027 роки (далі – Стратегія). Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку щодо перспектив розвитку Київської області, в чому полягатиме її унікальність, які напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринках країни та світу в наступному десятиріччі, яким має бути наше спільне майбутнє.

Результати опитування будуть опубліковані на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації у червні 2019 року.