Апаратна нарада

20 05 201920 травня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, головами міської та сільських рад.

Під час наради розглядалися питання про проведення благоустрою в населених пунктах району, проведення ремонту доріг в Кагарлицькому районі, систему шефських звʼязків підприємств, установ та організацій над закладами соціальної сфери, прийомними сімʼями, учасниками бойових дій та ветеранами Другої світової війни, про роботу із зверненнями громадян в Буртівській сільській раді, про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. З обговорюваних питань прийняті відповідні рішення.