«Талант і творчість…неповторна сила…»

19 05 2019«Талант і творчість…неповторна сила…» - під таким гаслом 17 травня 2019 року пройшов звітний концерт вихованців Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості», що носив назву «Чарівний світ творчості». Упродовж насиченої концертної програми своїм талантом, уміннями і творчими здобутками глядачів порадували вихованці студій естрадного співу «Октава»

та «Гармонія» (керівники Борис Родина та Олег Волошин), а також юні танцюристи молодших груп хореографічних студій «Пульс» і «Карамельки» (керівники Анна Гордон та Вікторія Німенко). Вони зачаровували присутніх яскравими образами і щирими емоціями, танцівники вражали майстерністю виконання хореографічних композицій, відточеністю рухів і розмаїттям жанрів; співаки - душевним виконанням представлених творів, що супроводжувалось бурхливими оплесками. Звітному концерту передувала неймовірна праця в неординарних майстер-класах з декоративно-вжиткового мистецтва юних талантів і педагогів, які доклали максимум зусиль для підготовки!

Не обминули своєю увагою свято шановані гості. Народний депутат України Геннадій Кривошея, що прибув на концерт за запрошенням директора центру, від щирого серця привітав вихованців, викладачів, батьків із закінченням навчального року, побажав успіхів і творчих досягнень, вручивши подарунок, що на сьогоднішній день новітніх технологій є неабияким технічним засобом у підвищенні ефективного навчання та методичної роботи закладу, - це ноутбук, оскільки комп’ютерне забезпечення кабінетів залишається бажати кращого.

Діти також підготували і вручили Геннадію Григоровичу сувенір у формі серця, зроблений своїми руками, куди вклали частинку своєї душі, що викликало у нього ураган приємних емоцій.

Геннадій Кривошея, як батько трьох дітей, переконаний, що вкрай важливо підтримувати і розвивати таланти та здібності дітей з дитинства, адже діти – це Божий дар і наше майбутнє! Він підкреслив, що вихованці Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості неординарні, творчі, перспективні, з велим потенціалом, який ефективно розвивають педагоги закладу під керівництвом Тетяни Васильчук!

З вітальними словами та подарунками прибули на свято представники місцевої влади, а саме: голова Кагарлицької районної ради Сємцов Іван Михайлович, міський голова Панюта Олександр Олексійович та начальник відділу освіти Кагарлицької РДА Омельченко Надія Олексіївна і з гордістю пишалися досягненнями вихованців районного закладу , який вони не обділяють підтримкою, увагою та матеріальною допомогою. Тільки на цьому концерті на розвиток закладу ними було вручено сертифікати на суму 10 000 гривень від Кагарлицької РДА і Районної ради, та 10 000 гривень від Кагарлицької міської ради, за що їм велика вдячність і шана. Адже зірки Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості – це наші діти, які є активними учасниками життя позашкільного закладу. Їхні здібності і талант за нашої з вами підтримки – гордість позашкільної освіти!

19 3 05 2019

19 2 05 2019