Відбулося засідання молодіжної громадської ради

23 05 2019 823 травня було проведено чергове засідання молодіжної громадської ради при голові Кагарлицької райдержадміністрації. Першочерговим питанням засідання було обрання голови, заступника та секретаря ради. Переважною кількістю голосів головою молодіжної громадської ради обрано Анастасію Мацібуру

-режисера театральних заходів та свят Кагарлицького МЦКД; заступником ради - Вікторію Коваль, дизайнера НМЦ інформаційно-рекламної та професійної діяльності університету ім..Бориса Грінченка; секретарем - Олену Галабурду, провідного спеціаліста відділу молоді та спорту Кагарлицької райдержадміністрації.

Також члени ради обговорили питання підготовки до святкування Дня захисту дітей та затвердили піврічний план роботи ради.