Виїзне засідання Громадської Спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада»

29 05 2019 529 травня 2019 року у великому залі РДА відбулось виїзне засідання Громадської Спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада», яке проводили представники Спілки Чугуєва Ольга та Шишацький Андрій.

В заході взяли участь голова Кагарлицької районної ради Сємцов Іван, начальник управління агропромислового розвитку Кагарлицької райдержадміністрації Голованчук Валентина, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, особистих селянських господарств, голів сільських рад району.

В ході засідання розглядались питання перспектив та умов запровадження ринку землі в Україні. Аграрії активно долучились до обговорення даного питання. Учасники засідання підтримали пропозицію Спілки відносно розробки моделі ринку землі та обрали кандидатури для представлення інтересів аграріїв району на обласному засіданні Спілки.

29 05 2019 629 05 2019 729 05 2019 8