Свято останнього дзвоника

31 3 05 201931 травня у навчальних закладах Кагарлицького району продзвеніли останні дзвоники, сповістивши про закінчення навчального року. Учні, вчителі, батьки, гості заполонили сьогодні шкільні подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів.

31 05 2019

За доброю традицією, керівники району цього дня відвідали навчальні заклади, аби сказати своє напутнє слово випускникам, подякувати їх наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління рідної Кагарличчини. Зокрема в.о.голови районної державної адміністрації Світлана Синюк вітала зі святом останнього дзвоника учнів Кагарлицької ЗОШ №1, голова районної ради Іван Семцов був почесним гостем у Кагарлицькому НВК - ліцей, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта відвідав всі навчальні заклади міста.

31 2 05 2019