Апаратна нарада

03 06 201903 червня в.о. голови Кагарлицької районної держаної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про посилення ветеринарно-санітарного контролю під час переміщення тварин та харчових продуктів тваринного походження; про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Кагарлицького району в літній період 2019 року; про роботу із зверненнями громадян в Ставівській сільській раді; про роботу адміністративних комісій станом на 01.06.2019 року при виконавчих комітетах сільських рад; про стан укладання договорів організацій надавачів послуг з територіальним відокремленим без балансовим відділенням № 10026/0614 Кагарлицької філії Головного управління по м. Києву в Київській області акціонерним товариством «Ощадбанк» щодо надання субсидій у грошовій формі; про Постанову ЦВК № 910 від 29.05.2019 «Про внесення змін до Постанови ЦВК від 13.09.2012 № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

03 06 2019 2