До Дня журналіста

06 06 201906 червня в.о. голови Кагарлицької районної держаної адміністрації Світлана Синюк та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали колектив ПП «Інформаційно-рекламне бюро «Відкриті комунікації» (редакція газети «Вісник Кагарличчини») з професійним святом Днем журналіста.

Керівники району звернулися до журналістів зі словами вдячності та привітань, побажавши добрих новин, сміливих проектів, а також міцного здоров’я та сімейного благополуччя.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору району, а також з нагоди професійного свята – Дня журналіста вручені спільні Подяки райдержадміністрації та районної ради, подарунки та квіти.

06 06 2019 206 06 2019 3