Виїзні наради

12 06 2019 312 червня у Стрітівській та Стайківській сільських радах відбулись виїзні наради з питань вивчення та контролю криміногенної ситуації, забезпечення охорони громадського порядку у населених пунктах. Участь в нарадах взяли головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату РДА Раїса Лучко, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва та цивільного захисту РДА Олег Наконечний, дільничний інспектор поліції Кагарлицького ВП Ігор Лисенко, голови сільських рад, депутатський корпус та жителі сіл.

Під час нарад розглянуто стан криміногенної ситуації у зазначених територіальних громадах, заслухано звіт дільничного інспектора щодо виявлених фактів правопорушень та надано роз’яснення щодо вирішення заявлених проблем.

12 06 2019 412 06 2019 5