Робоча нарада

12 06 2019 712 червня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела робочу нараду щодо співфінансування заходів Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2019 рік. Участь в нараді взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, керівники управлінь райдержадміністрації та голови сільських рад.

Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації було розроблено зміни до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2019 роки, які затверджені рішенням сесії Київської обласної ради. Згідно даної Програми у Кагарлицькому районі на умовах співфінансування обласного та місцевого бюджетів будуть реалізовані наступні об’єкти: капітальний ремонт частини лівого крила лікувального корпусу КЗ КРР «Кагарлицька центральна районна лікарня» по вул. Паркова, 10 в м. Кагарлик; капітальний ремонт будинку культури по вул. Загоруйка, 3 в с. Горохове; капітальний ремонт бордюрного каменю та тротуару по вул. Волошка в с. Кадомка; капітальний ремонт дороги по вул. Соборна в с. Стайки; капітальний ремонт дороги по вул. Пушкіна в с. Стайки; будівництво дороги по вул. Польова в с. Черняхів.