Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Кагарлицької районної державної адміністрації»

Кагарлицька районна державна адміністрація відповіднодо статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Кагарлицької районної державної адміністрації».

Розробник – сектор з надання адміністративних послуг апарату Кагарлицької районної державної адміністрації.

Проект регуляторного акта створений з метою забезпечення надання адміністративних послуг в Кагарлицькому районі та передбачає визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Кагарлицької районної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанов Кабінету Міністрів від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» та від 01.08.2013 №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Проект розпорядження в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Кагарлицької районної державної адміністрації» та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Кагарлицької районної державної адміністрації http://www.kagarlyk-rda.gov.ua/

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі: