Аналіз впливу регуляторного акту розпорядження Управління соціального захисту населення Кагарлицької районної державної адміністрації «Про встановлення середньої вартості ритуальних послуг, визначених для забезпечення поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі Київської області»

1.Визначення проблеми.

Проблема, на вирішення якої спрямована дія даного розпорядження, є часткове фінансування витрат на поховання, або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі Київської області.

2. Ціль прийняття акту.

Ціллю прийняття регуляторного акту є затвердження середньої вартості ритуальних послуг, визначених для забезпечення учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі.

3.Механізм розв’язання проблеми.

Управління соціального захисту населення Кагарлицької районної державної адміністрації на підставі Законів «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Про поховання та похоронну справу», «Про місцеві державні адміністрації», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни» (з наступними змінами), «Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі Київської області», затвердженого розпорядженням Кагарлицької РДА №296 від 14.05.2012 року, затвердить розрахунок середньої вартості ритуальних послуг в Кагарлицькому районі, що дасть можливість фінансувати витрати на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі Київської області.

4.Можливості досягнення цілей.

Розрахунок середньої вартості ритуальних послуг в Кагарлицькому районі при затвердженні дає можливість проводити виплати для фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі Київської області.

5.Визначення очікуваних результатів від прийняття акту.

Вигоди
Держава Виконання Законів України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Про поховання та похоронну справу», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасники бойових дій і інвалідів війни» (з наступними змінами). Розвиток соціальних відносин.
Управління соціального захисту населення Кагарлицької РДА Впровадження виплат для фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі Київської області.
Населення Отримання компенсаційних виплат.

6.Строк дії регулярного акту – безстроковий, із можливістю внесення до нього змін.

7.Прогнозні значення показників результативності і регуляторного акту.

Сприятиме забезпеченню виконання Законів України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Про поховання та похоронну справу», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасники бойових дій і інвалідів війни» (з наступними змінами) та впровадженню для фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі Київської області.

8.Відстеження результативності регуляторного акту.

Результативність даного регуляторного акту буде визначатись наданням виплат для фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснення поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Кагарлицькому районі Київської області.

Начальник управління
соціального захисту населення
Кагарлицької РДА                                                                             О.І. Дячок