Розпорядження № 243
від  20 серпня 2018 року

Про затвердження детального плану території земельної ділянки

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 „Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, розділу ІУ Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 209 „Розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні”, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07 липня 2011 року № 108 „Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради” та розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ЗЕНІТ-ЕНЕРГОЦЕНТР” щодо затвердження детального плану території земельних ділянок, розташованих на території Халчанської сільської ради Кагарлицького району Київської області (за межами населеного пункту) загальною площею близько 18,0 га для будівництва об’єктів енергетики (сонячна електростанція) та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення земельних ділянок та розподілу території згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами:

1. Затвердити детальний план території земельних ділянок розташованих на території Халчанської сільської ради Кагарлицького району Київської області (за межами населеного пункту) загальною площею близько 18,0 га, для будівництва об’єктів енергетики (сонячна електростанція).

2. Загальному відділу забезпечити оприлюднення даного розпорядження шляхом його опублікування в місцевих засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації протягом десяти робочих днів з дня прийняття розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                  Р.В.Коваленко