Розпорядження № 249
від 22 серпня 2018 року

Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244 „Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності” та розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Кожухівського Євгена Васильовича щодо надання дозволу на розміщення п’яти зблокованих тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на земельній ділянці загальною площею 2,0 га, яка знаходиться у його приватній власності та розташована на території Халчанської сільської ради Кагарлицького району Київської області (за межами населеного пункту):

1. Надати дозвіл Кожухівському Євгену Васильовичу на розміщення п’яти зблокованих тимчасових споруд на його земельній ділянці загальною площею 2,0 га, кадастровий номер якої 3222288600:04:309:0022, розташованій на території Халчанської сільської ради Кагарлицького району Київської області (за межами населеного пункту) для здійснення підприємницької діяльності.

2. Загальному відділу забезпечити оприлюднення даного розпорядження шляхом його опублікування в місцевих засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації протягом десяти робочих днів з дня прийняття розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                        Р.В.Коваленко