Змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи

Обухівське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з 1 січня 2020 року платники податків подаватимуть декларацію про майновий стан і доходи за новою формою.

Зміни до форми податкової декларації внесені наказом Міністерства фінансів України від 25.04.2019 № 177 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

Нова форма податкової декларації відрізняється від діючої, а саме:

Детальніше...

Перелік лісокористувачів, яким видано лісорубні квитки та лісові квитки

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що суб’єкти лісових відносин, які видають спеціальні дозволи, до 10 числа місяця, що настає за звітним кварталом, направляють контролюючим органам перелік лісокористувачів, яким видано лісорубні квитки та лісові квитки, за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері лісового господарства - п.п.258.2.6 п.258.2 ст.258 Податкового кодексу України .

Детальніше...

Умови перебування юридичної особи на третій групі платників єдиного податку

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що до платників єдиного податку, які належать до третьої групи, відносяться юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень -п.п. 3 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Детальніше...

За подання фінансової звітності не за встановленою формою передбачена адміністративна відповідальність

Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)  платниками податку на прибуток та неприбутковими підприємствами, установами та організаціями разом з відповідною податковою декларацією (квартальною або річною), є додатком до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) та Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі –Звіт) та їх невід’ємною частиною.

Детальніше...

Відокремлений підрозділ юридичної особи

ГУ ДПС у Київській області інформує, що згідно з нормами ст.95 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 №435-IV (зі змінами та доповненнями) відокремлений підрозділ – це підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням, здійснює всі або частину її функцій, виконує роботи або операції, надає послуги від імені юридичної особи, або здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.

Детальніше...

Підприємство - заготівник видачу готівки здавальникам сільськогосподарської продукції здійснює за відомостями

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.п.11 п.3 розд.I Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29.12.2017  №148 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 148), касові документи – це документи (касові ордери та відомості на виплату готівки, розрахункові документи, квитанції програмно-технічних комплексів самообслуговування, відомості закупівлі сільськогосподарської продукції, інші прибуткові та видаткові касові документи), за допомогою яких відповідно до законодавства України оформляються касові операції, звіти про використання коштів, а також відповідні журнали встановленої форми для реєстрації цих документів та книги обліку.

Детальніше...

На захист навколишнього середовища платники Київщини перерахували 145,1 млн. грн. екологічного податку

За січень-вересень 2019 року платниками Київщини сплачено до бюджетів усіх рівнів  145,1 млн.грн.  екологічного податку. Порівняно з відповідним періодом 2018 року надходження цього податку зросли на 47,9 млн. грн., або на 49,2 відсотка.

Із загальної суми до державного бюджету надійшло 78,2 млн.грн до спеціального фонду місцевих бюджетів – 66,9 млн.гривень.

Детальніше...

Юристи Київщини виграли у судах 4535,0 млн.грн.

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що станом на 01 жовтня 2019 у судах всіх інстанцій знаходилось всього 7315 справ на загальну суму 24384,9 млн.грн., де стороною виступали органи ДПС.

Протягом січня-вересня 2019 на користь органів ДПС вирішено 275 справ на суму 4535,0 млн.грн., що складає 71,8% від суми розглянутих справ. На користь платників податків вирішено 306 справ на суму 1780,2 млн.грн., що складає 28,2% від суми розглянутих справ. 

Детальніше...

Проведено сеанс телефонного зв’язку "гаряча лінія"

15 10 2019В Обухівському управлінні Головного управління ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему:«Оподаткування доходів громадян».На запитання відповідалазаступник начальника - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Обухівського управлінняОлена ШВЕЦЬ.

Надаємо увазі читачів найцікавіші запитання та відповіді на них.

Детальніше...

Звітність в електронному вигляді – безліч переваг для платників податків

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що  Податковим кодексом України передбачено подання звітності в електронному вигляді і є можливим за умови отримання електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів та укладення договору з органом державної податкової служби за місцем реєстрації договору про визнання електронних документів.

Детальніше...

Нова форма декларації з туристичного збору запроваджується для подання за III квартал 2019 року

ДПС України надано роз’яснення щодо запровадження нової форми податкової декларації з туристичного збору. Законом України від 23.11.2018 №2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни, зокрема до ст.268 Податкового кодексу України, якою визначено порядок справляння.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Сума податкового боргу по Київській області протягом вересня 2019 зменшилася на 14,7 млн.грн.
 2. Скористайтесь правом на податкову знижку по 31 грудня 2019
 3. З 1 січня 2020 року змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи
 4. За оновленою формою декларація акцизного податку вперше подається не пізніше 21 жовтня 2019 за звітний період – вересень 2019
 5. Податківці Київщини поповнили бюджет на 81,1 млн. гривень
 6. За дев'ять місяців до Зведеного бюджету зібрано 2037,9 млн. грн
 7. Практикум (тренінг) в Обухівському управлінніГУ ДПС у Київській області
 8. Надання адміністративних послуг
 9. Заява для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними або тютюновими виробами подається до ГУ ДПС в областях та м. Києві або до ЦОП за місцем торгівлі
 10. Про особливості заповнення документів платниками акцизного податку
 11. Терміни та порядок розгляду звернень громадян
 12. ФОП на загальній системі оподаткування від’ємне значення об’єкта оподаткування угр. 9 розд. І додатка Ф2 до податкової декларації не відображає
 13. Переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, не включеними до Переліку транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий, забороняється
 14. З 01 жовтня нові реквізитів небюджетних рахунків для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
 15. Помилково або надміру сплачені до бюджету грошові зобов’язанняпідлягають поверненню платнику
 16. Права на податкову знижку немає, коли утриманий ПДФО до бюджету не сплачений
 17. Терміни зберігання КОРО та РК, які закінчилися
 18. Орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності сплачується орендарем з дня виникнення права користування ділянкою
 19. Відомості про залишок коштів на електронному рахункуплатника ПДВ
 20. Інформацію щодо реєстрації/скасування реєстрації РК можна отримати в Електронному кабінеті

Додаткова інформація