Відеоуроки Державної податкової служби

Надсилаємо Вам відео: Державна податкова служба випустила 4 відеоурок. Нині у ДПС роз’яснюють як направляти в ДПС листи та звернення за допомогою Електронного кабінету.

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6094.html

https://youtu.be/wsGYmcOYScA

https://www.facebook.com/TaxUkraine/videos/2619608611618098/

Детальніше...

Платні послуги у сфері охорони здоров’я з 01 січня 2021 надаються ФОП – «єдинниками» із застосовуванням РРО

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що Законом України від 17.03.2020 № 533-ІХ відтерміновано дату  набрання чинності Законом України від 20.09.2019 №129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон №129) до 01.08.2020.

Нагадуємо, що Законом №129 передбачено зміни до Податкового Кодексу,  зокрема, у новій редакції викладено п.296.10 ст.296 ПКУ і доповнено п. 61 підрозд. 10 розд. XX «Інші перехідні положення» ПКУ.

Детальніше...

Здавання нерухомості в оренду фізичною особою - нерезидентом

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що нерухомість, яка належить фізичній особі - нерезиденту, надається ним в оренду  виключно через фізичну особу - підприємця або юридичну особу - резидента (уповноважених осіб), які виконують представницькі функції такого нерезидента на підставі письмового договору та виступають його податковим агентом стосовно таких доходів. Нерезиденти, які порушують вказані норми, вважаються такими, що ухиляються від сплати податку (п.п.170.1.3 п.170.1 ст.170 Податкового кодексу України).

Детальніше...

Види діяльності у ФОП – платника єдиного податку

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою 1 розд. XIV Податкового Кодексу та реєструється платником єдиного податку в порядку, встановленому цією главою.

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності передбачає заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених п.297.1 ст.297 ПКУ, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених  Податковим Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності. У разі якщо фізична особа - підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів  діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими ПКУ для платників податку - фізичних осіб (п. 177.6. ст. 177 ПКУ).

Детальніше...

Неприбуткова організація, яка порушила вимоги закону, що регулює її діяльність, підлягає виключенню з Реєстру неприбуткових

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що неприбутковим підприємством, установою та організацією для цілей оподаткування податком на прибуток є підприємство, установа та організація (далі – неприбуткова організація), що одночасно відповідає вимогам, встановленим п.п.133.4.1 п. 133.4 ст. 133 ПКУ та внесена контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр).

Доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на її утримання та реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

Детальніше...

Індивідуальний податковий номер платника ПДВ у ФОП

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що підпунктом 2 п. 1.6 розд. І Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 № 1130, (далі – Положення № 1130) індивідуальний податковий номер для фізичних осіб становить 12-розрядний числовий номер такої структури: 1 – 10-й знаки – реєстраційний номер облікової картки платника податків, 11-й та 12-й знаки – контрольні розряди, алгоритм формування яких встановлює ДПС України.

Детальніше...

Нарахування ЄСВ працівникам, які після виходу з відпустки відпрацювали неповний місяць та отримали зарплату нижче мінімальної

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до част.5 ст.8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №2464-УІ від 08.07.2010 (далі - Закон №2464) , у разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску (ця норма не поширюється на нарахування заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи, - у цих випадках ставка ЄВ застосовується до визначеної бази нарахування, незалежно від її розміру).

Детальніше...

З 01 квітня 2020 зберігання пального без ліцензії загрожує штрафом у розмірі 500,0 тис.грн.

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що з 01 квітня 2020 за зберігання пального без наявності ліцензії до суб’єктів господарювання застосовуються штрафні санкції у розмірі 500,0тис.грн. - відповідну норму передбачає ст.17 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

Додатково інформуємо, що ліцензії на право зберігання пального видаються терміном на п’ять років, а розмір плати за ліцензію на право зберігання пального становить 780,0 грн. на рік.

Детальніше...

Київська митниця: за минулий тиждень оформлено понад 137 000 тонн імпортних товарів

Понад 137 тисяч тонн товарівввезено протягом минулого тижня, з 23 по 29 березня, вітчизняними підприємцями в зоні діяльності Київської митниці (столиця, Київська, Житомирська і Черкаська області).

Як свідчить статистика даних зовнішньоекономічних операцій в Київській митниці, підприємці продовжують імпортувати характерний для країни асортимент товарів в звичних обсягах.

Детальніше...

Сеанс телефонного зв’язку "гарячалінія" в Кагарлицькій ДПІ

31 03 2020У Кагарлицькій ДПІ Обухівського управлінні ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року. Реалізація права громадян на податкову знижку».

На запитання відповідала начальник Кагарлицької ДПІ Людмила ЦИГАНОК.

Надаємо увазі читачів найцікавіші запитання та відповіді на них.

Детальніше...

Київська_митниця_Держмитслужби щойно оформила 100 тисяч високоточних лабораторних тест-систем DiaPlexQTM NovelCoronavirus (2019-nCoV) DetectionKit для діагностування COVID-19, які надійшли в Україну з Кореї

30 03 2020Оформлення тестів проведено зі звільненням від сплати ввізного мита та оподаткування ПДВ, як таких, що призначені для закладів охорони здоров’я для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби.

Митне оформлення завершено об 11 годині 14 хвилин.

Більше статей...

 1. «Гаряча лінія» в Обухівській ДПІ
 2. Здав майно в оренду -задекларуйсвої доходи!
 3. Київська митниця: оперативна інформація про митне оформлення товарів
 4. УВАГА! В роботу Київської митниці Держмитслужби внесено деякі корективи, пов’язані з поширенням COVID-19
 5. Семінар в Миронівській ДПІ
 6. Повідомлення про прийняття працівника на роботу
 7. Вимагайте офіційного працевлаштування від своїх роботодавців
 8. Форми надання письмових пояснень щодо зупинення реєстрації податкових накладних
 9. Триває тестування програмного рішення «пРРОсто»
 10. Партію лікарських препаратів вартістю понад 100 тисяч гривень вилучено київськими митниками в аеропорту «Бориспіль»
 11. Київські митники вилучили 9 археологічних артефактів
 12. 16 березня 2020 - останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу
 13. Нарахування та сплата майнових податків
 14. Особи, відповідальні за заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи
 15. Платники ЄП ІV-ї групи, які не використовують земельні ділянки для сільськогосподарського товаровиробництва, звільненню від сплати земельного податку не підлягають
 16. Виправлення помилки у надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено
 17. Умови компенсації частини суми фінансових санкцій за порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій покупцю (кешбеку)
 18. Скористайтесь сервісом автоматичного заповнення декларації про майновий стан і доходи!
 19. Дії платника ПДВ у разі зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН
 20. Порядок виключення платника з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку

Додаткова інформація