Виробники підакцизної продукції сплатили до бюджету на 66% більше аніж минулоріч

Станом на 01.05.2019 року на території Київської області перебувають на обліку 13 виробників підакцизної продукції, а саме: 8 виробників пива, 2 виробника палива, 1 виробник  моторних транспортних засобів та 2 виробника тютюнових виробів.

Протягом квітня 2019 року надходження до бюджету склали у сумі 488,5 тис. грн., з яких:

Детальніше...

Скасовано указ «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки»

Указом Президента України від 20.06.2019 р. № 418/2019 визнано такими, що втратили чинність, деякі укази Президента України. Їх — 61, серед них — і Указ Президента України від 12.06.95 р. № 436/95«Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки».

Нагадаємо, що за порушення норм з регулювання обігу готівки у національній валюті до суб'єктів господарювання зазначеним Указом передбачалися такі штрафні санкції:

Детальніше...

Працівниками Київської митниці ДФС вилучено 30,4 кг бурштину орієнтовною вартістю понад 10 тисяч євро, який намагалися вивезти до Китаю з приховуванням від митного контролю

В рамках проведення операції «Бастіон»  працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксовано спробу вивезення до Китаю партії бурштину з приховуванням від митного контролю.

30,4 кг бурштину намагався вивезти на батьківщину авіатранспортом  громадянин Китаю, що має дозвіл на проживання на території України. Чоловік для проходження митного контролю самостійно обрав спрощену систему - «зелений коридор». Саме цим громадянин заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення з митної території.

Детальніше...

Сума податкового зобов'язання, зазначена у декларації про майновий стан і доходи сплачується до 31.07.2019

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області нагадує, що Податковим кодексом України (далі – ПКУ) установлено, що фізичні особи, які не зареєстровані як фізичні особи – підприємці, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплатити суму податкових зобов’язань, зазначену у поданій декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація), до 01 серпня року, що настає за звітним.

Детальніше...

«Гаряча лінія» в Кагарлицькій ДПІ

21 8 06 2019У Кагарлицькій ДПІ Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області 21 червня 2019 року відбувся сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему:«Електронні сервіси ДФС України на допомогу платникам податків».

На запитання відповідала начальник Кагарлицької ДПІ Обухівського управління Циганок Людмила Миколаївна.

Детальніше...

«За п’ять місяців 2019 року на соцзабезпечення платники Київщини спрямували більше 4 млрд. грн.» - Олексій Кавилін

20 06 2019Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень-травень 2019 рік складають 4,1 млрд. грн. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. За наданою інформацією, цей показник на 13% або 476  млн. грн. більше за суму, перераховану минулоріч.

Детальніше...

Яка відповідальність передбачена за неподання, або подання декларації про майновий стан і доходи після закінчення встановленого терміну?

Відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку,

Детальніше...

У поточному році податківці Київщини ліквідували 4 підпільні виробництва підакцизних товарів

З незаконного обігу у поточному році оперативними працівниками вилучено товарно-матеріальні цінності на загальну суму 111,6 млн. грн., в тому числі підакцизної групи на суму 94,3 млн. грн., з яких:                                                                                                

 • паливно-мастильні матеріали в кількості 77,5 тон на суму 1,9 млн. грн.;
 • спирту в кількості 32,3 тис. дал на суму 80,8 млн. грн.;
 • лікеро-горілчані вироби в кількості 5,7 тис. дал на суму 10,6 млн. грн.;
 • тютюнових виробів 17,1 тис. пачок на суму 618,7 тис. грн.;
 • транспортний засіб 1 шт на суму 250 тис. грн.;
 • марки акцизного податку в кількості 22,2 тис. штук.

Детальніше...

Працівниками Київської митниці ДФС вилучено господарські товари на загальну суму орієнтовно 1,9 млн.грн.

20 06 2019 2Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС у співпраці з ГВ БКОЗ Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області в рамках проведення операції «Бастіон» зафіксовано спробу незаконного переміщення через митний кордон України значної партії господарських товарів з Китаю – інгаляційні небулайзери, електричні гітари, шинні клапани,  дистанційні вимикачі, прогумована тканина, набір викруток тощо на загальну суму орієнтовно – 1,9 млн.грн, що могло призвести до збитків державному бюджету.

Детальніше...

«Гаряча лінія»

14 06 2019В Обухівському управлінні Головного управління ДФС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Адміністрування майнових податків», «Реалізація права громадян на податкову знижку». На запитання відповідала заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Обухівського управління Пелешенко Галина Василівна.

Детальніше...

14 червня 2019 року – останній день для подання заяви про перехід на єдиний податок з третього кварталу 2019 року

Головне управління ДФС У Київській області повідомляє, що порядок переходу суб’єктів господарювання на спрощену систему оподаткування встановлено ст. 298 Податкового кодексу України, де визначено, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органуне пізніше ніж  за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. 

Детальніше...

Більше статей...

 1. До Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій внесено зміни
 2. Проект з навчання фінансовій грамотності дітей презентували податківці Київщини
 3. З початку року Київська митниця ДФС перерахувала 21,5 млрд. грн. до Держбюджету
 4. За результатами діяльності підрозділів аудиту ГУ ДФС у Київській області упереджено несплату до бюджету податків на суму 152,8 млн. грн.
 5. Операція «Бастіон» покликана перекрити канали незаконного переміщення товарів на митну територію України
 6. Олексій Кавилін: «Ритмічне наповнення місцевих бюджетів забезпечує стабільний розвиток територіальних громад»
 7. Обухівське управління запрошує власників нерухомості для звірки
 8. Електронний кабінет платника
 9. Акцизний податок з електроенергії з 01 липня 2019: що зміниться?
 10. Операція «Урожай»: яким чином ФОП може створити фермерське господарство?
 11. Митниками Київщини за травень 2019 року здійснено на 10 % більше митних оформлень у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року
 12. На Київщині податківці ліквідували чергове підпільне виробництво лікеро-горілчаних виробів. Вилучено фальсифікату на суму понад 1,8 млн. грн.
 13. Операція «Урожай»: як роботодавцю правильно оформити найманого працівника?
 14. З початку року митниками в пункті пропуску «Бориспіль» вилучено валюти, яка незаконно переміщувалась, на суму майже 13 млн. грн.
 15. Олексій Кавилін: «Надходження до Держбюджету від платників Київщини зросли на 40%»
 16. На Київщині на території колишнього асфальтному заводі виготовляли алкогольний сурогат
 17. Місцеві бюджети території обслуговування Обухівського управління отримали 131,6 млн.грн
 18. Стан розрахунків з бюджетом можна перевірити в «Електронному кабінеті»
 19. Бюджетні рахунки для плати за ліцензії на операції з пальним
 20. Завдяки податківцям Київщини, до бюджету однієї з сільрад регіону надійшов 1 млн. грн. штрафних санкцій

Додаткова інформація