Працівниками Київської митниці вилучено на понад 2,2 мільйони гривень незадекларованої валюти

Київською митницею Держмитслужби лише за січень 2020 року складено 14 адмінпротоколів на загальну суму понад 2,2 млн грн, де предметом порушення була валюта.

З останнього. Кілька годин тому 30 тисяч євро та 29700 доларів США намагався вивезти авіарейсом до Варшави наш співвітчизник.

Детальніше...

У фокусі: якщо вирішили подати декларацію про майновий стан і доходи особисто

Якщо платник податків вирішив особисто подати декларацію про доходи, отримані у 2019 році, йому необхідно звернутися до податкової служби за місцем своєї податкової адреси.

Податковою адресою платника податку – фізичної особи визнається  місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник  податків у контролюючому органі ( це визначено п.45.1 ст.45 ПКУ).

Детальніше...

Роботодавцям про фінансові санкції за порушення законодавства про працю

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що  на юридичних та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, накладаються  фінансові санкції  у вигляді штрафів у разі:

- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний установлений на підприємстві робочий час, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску та податків - у 30-тикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення – у 2020 – 141690,0грн.;

Детальніше...

Коли ФОП - платники єдиного податку зобов’язані застосовувати РРО?

Головне управління ДПС у Київській області інформує,  що фізичні особи-підприємці,  платники єдиного податку другої - четвертої груп, незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищив 1000000 гривень, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжувати застосування РРО у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку.

Детальніше...

Сплачував за навчання протягом 2019 року? Маєш право на податкову знижку!

Що таке податкова знижка?

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку-резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Детальніше...

Податок на житлову нерухомість для фізичних осіб

Хто сплачує?

Податок на житлову нерухомість сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Якщо житло належить декільком особам?

Якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

Детальніше...

Платники зможуть оперативно отримувати відповіді на електронну адресу

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) – інформаційний сервіс, який надає можливість платникам податків мінімізувати витрати часу на отримання інформації і самостійно ознайомитись із:

відповідями на запитання щодо оподаткування, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, з якими платники податків звертаються до Контакт-центру ДПС;

Детальніше...

В забутому багажі київські митники виявили загалом 113 мобільних телефонів «Apple» Iphone та 71 комплект навушників «Apple» Air Pods Pro на загальну суму майже 1,8 млн грн

Після того, як у пункті пропуску «Бориспіль» всі пасажири одного з авіарейсів з ОАЕ отримали свій багаж, було знайдено три дорожні валізи, які, згідно бірок, належали двом громадянам з цього рейсу. Однак вони вже залишили аеропорт, отримавши решту свого багажу.

Під час оформлення даних валіз до камери зберігання незапитуваного багажу і було виявлено загалом сорок чотири Iphone 11 в упаковці, шістдесят три Iphone 10 без упаковки, шість Iphone 8 без упаковки та 71 комплект навушників Air Pods Pro.

Детальніше...

Зміни до декларації з ПДВ

Обухівське управління повідомляє, що з 01.01.2020 набрала чинності постанова КМУвід 31.10.2018 № 891, відповідно до якої скасовується Звіт про суми податкових пільг, а ведення обліку податкових пільг здійснюватиметься на підставі податкової звітності.

У зв’язку з цим наказом МФУ від 20.11.2019 №488 внесено зміни до форми та Порядку заповнення і поданняподатковоїзвітності ПДВ.

Детальніше...

Програмний РРО та його застосування

Законами України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків  у сфері торгівлі і послуг» (закони  № 128-IX та № 129-IX від 20.09.2019), розширюється сфера застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Детальніше...

Оприлюднено новий порядок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування

З 1 лютого 2020 року діятиме новий Порядок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165.  Документ оприлюднено на офіційному сайті Уряду.

Порядком, зокрема, визначені:

Детальніше...

Більше статей...

 1. Оподаткування продажу об’єкта нерухомості
 2. Дізнайтеся, чи потрібно вам подати декларацію про майновий стан і доходи
 3. Дохід від продажу (обміну) яких земельних ділянок не оподатковується?
 4. У фокусі: #пРРОсто є запитання – відповідаємо!
 5. Як нараховується та сплачується єдиний внесок ФОП- платниками єдиного податку?
 6. Орест Вітик: «81% платників податків Київщини подають звітність в електронному вигляді»
 7. Введено в дію нові пари ключів центрального засвідчувального органу
 8. У 2019 році проведено 627 організаційно-роз’яснювальних заходів щодо запобігання та виявлення корупції, - Олег Воловін
 9. Як нараховується та коли сплачується єдиний податок?
 10. Орест Вітик: "Кількість платників податків Київщини сягнула 174,8 тисяч суб’єктів господарської діяльності"
 11. Щодо зарахування плати за ліцензії на виробництво, оптову та роздрібну торгівлю та зберігання пального
 12. Пільгові кредитні ставки для підтримки мікро- та малого бізнесу
 13. Як обчислюється та сплачується єдиний податок платниками четвертої групи?
 14. Підприємства Київщини збільшили обсяг сплати податку на прибуток до 3,2 млрд грн за підсумками 2019 року, - Орест Вітик
 15. Працівниками Київської митниці Держмитслужби вилучено 50 кг бурштину, який авіапоштою прямував до Китаю
 16. Безпрецедентну кількість фальсифікованого спирту з вмістом метанолу виявили та вилучили співробітники податкової міліції Київщини
 17. Тематичний семінар в Богуславській ДПІ
 18. Кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2019
 19. Випадки звільнення платників від обов'язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи
 20. Запрошуємо землекористувачів Київщини на звірку!

Додаткова інформація