Новації в нарахуванні та сплаті єдиного внеску у 2018 році

Головне управління ДФС у Київській області нагадує про новації у нарахуванні та сплаті єдиного внеску у 2018 році, що визначені Законами України від 03.10.2017 №2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та від 07.12.2017 №2246-VІІІ «Про Державний бюджет України на 2018 рік»:

Детальніше...

Довідку про суми виплачених доходів можна отримати

ГУ ДФС у Київській області інформує, що в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців на веб-порталі ДФС України функціонує сервіс «Електронний кабінет», однією з послуг якого є надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб- платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи.

Детальніше...

Особи, звільнені від сплати ЄСВ у 2018 році

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що згідно із внесеними Законом України від 03.10.2017 №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», змінами, зокрема, до Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які набули чинності з 01.01.2018, особи, зазначені, у пунктах 4 та 5¹ част.1 ст.4 Закону №2464, звільнятимуться від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст.26 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками ЄСВ виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Детальніше...

Реєстрація неприбуткових установ та організацій в 2018 році

Змінами, внесеними до Податкового Кодексу    Законом  України від 07.12.2017 № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» уточнено умови для включення  релігійних  організацій до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій. Так, для релігійних організацій, які були внесені до Реєстру на  день  набрання чинності  Законом  України  від 17.07.2015  № 652-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України   щодо оподаткування   неприбуткових організацій», єдиною умовою для   їх перенесення до нового Реєстру є дотримання вимог абз.2 п.п. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 ПКУ щодо утворення та реєстрації в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації.

Детальніше...

Оціночна група TADAT відвідала ЦОП Білоцерківської ОДПІ

За ініціативи Міністерства фінансів України та з метою виконання Плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління фінансами на 2017-2020 роки, робоча група експертів розпочала оцінювання поточного стану системи податкового адміністрування ДФС України з використанням інструменту TADAT.

Нещодавно делегація експертів оціночної групи TADAT та представників Європейського Союзу завітала до Центру обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

Детальніше...

В пункті пропуску «Бориспіль» почастішали спроби незаконного ввезення іноземцями психотропних речовин

22 02 2018Працівниками Управління протидії митним правопорушенням і міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» на постійній основі здійснюється контроль за незаконним переміщенням авіапасажирами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів через митний кордон України.

Детальніше...

Декларуємо доходи від здачі квартири в оренду

Здавання в оренду власного нерухомого майна може здійснюватись фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і без реєстрації орендодавця фізичною особою-підприємцем.

Білоцерківська ОДПІ інформує, що відповідно до п.п. 170.1.5 ПКУ, якщо орендар – фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку на доходи фізичних осіб – орендодавець.

Детальніше...

Оціночна група TADAT відвідала ЦОП Білоцерківської ОДПІ

20 02 2018 2За ініціативи Міністерства фінансів України та з метою виконання Плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління фінансами на 2017-2020 роки, робоча група експертів розпочала оцінювання поточного стану системи податкового адміністрування ДФС України з використанням інструменту TADAT.

Детальніше...

У пункті пропуску «Бориспіль» в іноземця виявили 40 таблеток психотропних препаратів

20 02 2018У понеділок, 19 лютого 2018 року, в пункті пропуску «Бориспіль» у громадянина Ізраїлю, який прилетів до України, виявлено 40 таблеток у блістерах з написом "Bondormin" (діюча речовина – Brotizolam 0.25 mg). Для проходження митного контролю він скористався спрощеною системою митного контролю «зелений коридор». Цим він автоматично засвідчив, що не переміщує предметів, обмежених до переміщення через митний кордон України або заборонених до переміщення.

Детальніше...

Декларація з транспортного податку на 2018 рік подається до 20 лютого

В Головному управлінні ДФС у Київській області нагадують, що відповідно до п.п.267.6.4 п.267.6 ст. 267 розд. ХІІ ПКУ, платники транспортного податку – юридичні особи повинні самостійно обчислити суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого подати до контролюючого органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Детальніше...

До уваги платників податків!

ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників податків на те, що пунктом 46.2 статті 46 Податкового кодексу України визначено наступне: платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням статті 137 цього Кодексу.

Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до цього пункту платниками податку та неприбутковими організаціями, установами та організаціями, є додатком до податкової звітності з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та її невід’ємною частиною».

Детальніше...

Більше статей...

 1. Затриманому ліквідатору підприємства обрано запобіжний захід у вигляді застави у півмільйона гривень
 2. Заощаджуйте час! Звітуйтесь до податкових органівзасобами електронного зв'язку
 3. Майже 41,5 тисяч громадян звернулися до Центрів обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ з початку року
 4. На Київщині в чергове викрили цех з виготовлення алкогольного фальсифікату
 5. На Київщині припинено діяльність «конвертаційного центру» із загальним обігом у понад 180 млн.грн.
 6. На Київщині затримали ліквідатора одного з великих підприємств
 7. Від платників податків Київщини надійшло більше 3 млн. грн. за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами
 8. Спецоперація «Акциз – 2018». У Києві викрито підпільний цех з виготовлення алкогольного фальсифікату
 9. Платники податків Київщини перерахували до місцевих бюджетів 834 млн. грн.
 10. Виробники підакцизних товарів перерахували до бюджету 164 тис. грн.
 11. У січні підрозділи аудиту ГУ ДФС Київщини провели 67 перевірок
 12. Слідчими ДФС у Київській області направлено до суду кримінальне провадження щодо реалізації 54-х об’єктів будівництва
 13. До відома!
 14. Щодо незастосування коригування фінансового результату до оподаткування
 15. На Київщині податківці спрямували до суду провадження щодо 203 «сірих» iPhone
 16. Отримали у 2017 році дохід з іноземних джерел - не забудьте подати річну декларацію про майновий стан і доходи
 17. В пункті пропуску «Бориспіль» упереджено спробу незаконного ввезення партії валюти – 50 тисяч доларів США
 18. Олексій Кавилін: «До зведеного бюджету України від платників податків Київщини надійшло 1,6 мільярди гривень»
 19. Київська митниця ДФС: в зоні діяльності митниці значно активізували зовнішньоекономічну діяльність експортери Київщини
 20. Терміни реєстрації в ЄРПН розрахунків коригування, складених постачальником на зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг

Додаткова інформація