Платники Білоцерківського регіону сплатили до бюджетів всіх рівнів понад 1,3 млрд. гривень

За п’ять місяців  2017 року  до бюджетів всіх рівнів від платників податків Білоцерківського регіону надійшло 1,3 млрд. гривень. З них до Державного бюджету надійшло 638 млн. гривень, до місцевих бюджетів – 755 млн. гривень.

«Варто зазначити, що у порівнянні із аналогічним періодом минулого року загальна сума сплати зросла на 357 млн. гривень.

Завдяки сумлінному виконанню обов’язків зі своєчасної та стабільної сплати податків зберігається позитивна динаміка у зростанні надходжень до бюджету країни та регіону, зокрема», ­– повідомив журналістам під час брифінгу в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Ігор Орленко.

Білоцерківська ОДПІ