Понад 46 млн. гривень військового збору – від Білоцерківського регіону

Військовий збір – це внесок кожного працюючого українця на підтримку та реформу збройних сил нашої держави, для поліпшення фінансування армії. В Україні військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, подарунки, спадщина (крім об’єктів спадщини, що успадковуються членами сім'ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення), виграші в лотерею, плата за надання майна в оренду та інші.

В кінці 2014 року Верховна Рада України вирішила зробити цей податок фактично безстроковим, продовживши його дію до кінця реформування збройних сил України. Зрозуміло, ніхто не знає, наскільки довгою може бути ця реформа.

За січень - травень 2017 року завдяки підвищенню мінімальної заробітної плати надходження до державного бюджету з військового збору склали 46,3 млн. гривень, які у порівнянні з відповідним періодом 2016 року збільшились на 9,2 млн. гривень або 25% (у 2016 році надійшло 37,1 млн. гривень).

Білоцерківська ОДПІ

Додаткова інформація