Надходження з податку на доходи фізичних осіб зросли на 34%

Білоцерківською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області за січень 2018 року забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі понад 78 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 20 млн. гривень. Темп приросту складає 34 %.

Серед основних факторів позитивної динаміки сплати ПДФО - легалізація найманої праці, збільшення рівня заробітної плати, створення нових робочих місць на новостворених підприємствах, зменшення кількості найманих осіб, які отримують заробітну плату, меншу за мінімальну.

Білоцерківська ОДПІ звертає увагу, що Законом України від 07 грудня 2017 року №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», що набрав чинності 1 січня 2018 року, внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема у частині податку на доходи фізичних осіб. Так, змінами доповнено види доходів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу.

Білоцерківська ОДПІ