Кампанія декларування в Білоцерківському регіоні набирає обертів

Протягом січня місяця поточного року громадянами Білоцерківського регіону подано 199 декларацій про майновий стан і доходи, в яких самостійно нараховано зобов’язань податку з доходів фізичних осіб на суму 721,5 тис. гривень та 144,2 тис. гривень - з військового збору.

Правом на отримання податкової знижки скористалось 3 громадянина, задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, складає 4,7 тис. гривень. Такі дані оприлюднив в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко та наголосив, що декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до 1 травня 2018 року, для отримання податкової знижки – до 31 грудня 2018 року.

Консультації з порядку заповнення податкової декларації можна отримати в Центрах обслуговування платників за своїм місцезнаходженням.

Білоцерківська ОДПІ