Задекларуй свої доходи!

Фахівці Білоцерківської ОДПІ в рамках кампанії декларування 2018 провели роз’яснювальну роботу серед відвідувачів Центру обслуговування платників з питань декларування доходів, отриманих у 2017 році.

Наголосили, що обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходивиникає у тих громадян, які отримували протягом 2017 року доходи у вигляді окремих видів оподатковуваних доходів (прибутків), що не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати податковими агентами, але не є звільненими від оподаткування.

Найбільша увага була приділена доходам, які потребують обов’язкового декларування. Зокрема, акцентували увагу на оподаткуванні таких доходів:

успадкування чи отримання в дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав від осіб, що не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення,

отриманих від особи, яка не є податковим агентом (в т. ч. від надання в оренду власного рухомого чи нерухомого майна),

від операцій з інвестиційними активами,

іноземних доходів.

Подати декларацію про майновий стан і доходи можна до 1 травня поточного року.

При цьому, звернули увагу на завершення терміну деклараційної кампанії - 2018, закликали громадян своєчасно подати декларації про отримані доходи, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій, надали відповіді на запитання присутніх.

Білоцерківська ОДПІ