Місцеві бюджети Білоцерківського регіону додатково отримали 86,7 млн. гривень

За січень-квітень поточного року надходження платежів склали майже 552 млн. гривень. Темп росту становить 118,7%.

Структура місцевих бюджетів залишається сталою – як і раніше, маже 63% надходжень забезпечується за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб. За чотири місяці 2018 року відрахування з доходів громадян склали 348 млн. гривень.

Також місцеві бюджети отримали 105,8 млн. гривень єдиного податку (майже 19% надходжень), 49,8 млн. гривень плати за землю (майже 9%) та 11,9 млн. гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (2,1%). Про це повідомив очільник Білоцерківської ОДПІ Віталій Голодняк.

Він підкреслив, що розвиток підприємницької ініціативи та надання високоякісних послуг платникам сприяє своєчасному наповненню місцевих бюджетів та розвитку громад.

Білоцерківська ОДПІ