1 етап Всеукраїнської Спартакіади – перші перемоги

06 06 2018У селі Шкарівка на стадіоні «Колос» 29 травня відбулася Спартакіада серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Білоцерківського району. Цього року в 1 етапі Всеукраїнської  спартакіади взяла участь збірна команда працівників податкової міліції та інспекторів Білоцерківської ОДПІ під назвою “ТРОФЕЙ”.

Учасники спортивного свята виборювали нагороди в 6-ти видах спорту, це міні-футбол, теніс настільний, перетягування линви, стрибки у довжину з місця, стрибки із скакалкою, естафета.

Збірна команда «Трофей» продемонструвала гарні результати, виборовши перше місце по міні - футболу та отримала кубок переможця. У змаганні з перетягування линви отримала третє призове місце та була нагороджена грамотою.

Крім того, представник нашої команди зайняв третє місце у змаганнях зі стрибків у довжину серед чоловіків.

Проведення таких заходів формує новий імідж  державного службовця, оскільки  державна служба вимагає, як збалансування  напруженого  робочого  графіка, так і активного відпочинку. Тож вітаємо нашу команду із здобутими «трофеями», бажаємо вдалих стартів та нових перемог у спорті і житті.

Білоцерківська ОДПІ