Затримано викрадача автомобіля

06 07 202006 липня в 14:25 год. Миронівський відділ поліції орієнтував Кагарлицьке ВП про те, що на території обслуговування Миронівського ВП було викрадено автомобіль марки Ауді А4 та можливо даний автомобіль рухається в сторону м. Кагарлик.

Працівниками Кагарлицького ВП здійснено виїзд для патрулювання та можливого виявлення даного автомобіля, по автодорозі Київ-Знамянка, що проходить на території обслуговування Кагарлицького ВП.

Детальніше...

Ювенальні поліцейські розповіли Кагарлицьким школярам про їхня права та обов’язки

05 03 2020Сьогодні працівники ювенальної превенції Кагарлицької поліції Олександр Загородній, Роман Мінченко спільно з працівниками місцевого бюро правової допомоги Юрієм Лісовим та Людмилою Хамкою з учнями НВК-ліцею провели відкритий урок на тему «Я маю право».

Школярам розповіли про права особи, закріплених Конституцією України, Загальною декларацією з прав людини та Конвенцією ООН про права дитини.

Детальніше...

Штрафи за розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях

02 03 2020Гарного весняного ранку жителі міста Кагарлик та Кагарлицького району!

Нарешті настала весна і всі ми в очікуванні тепла, проте, хочемо нагадати вам що це не привід перебувати у громадських місцях у п'яному вигляді та розпивати алкогольні напої!

Детальніше...

Година безпеки дорожнього руху

24 02 202020 лютого 2020 року працівники ювенальної превенції Кагарлицької поліції Олександр Загородній та Роман Мінченко в приміщенні Кагарлицької міської бібліотеки з учнями 4 класу Кагарлицького НВК ЗОШ І- ІІІ ст.- ліцей провели Годину безпеки дорожнього руху на тему «Правила дорожні знають всі і дорослі і малі».

Детальніше...

Профілактична робота

13 02 2020З метою недопущення ескалації крадіжок, та попередження кримінальних порушень пов’язаних з фактами наруги над могилами та іншими місцями поховання, працівники Кагарлицького відділення поліції проводять оперативно-пошукові заходи, на попередження та виявлення злочинів даної категорії, поліцейські наряди, проводять профілактичну роботу, спрямовану на попередження та розкриття злочинів у даній сфері.

Додаткова інформація