Кримінальна хроніка за період з 14 до 20 жовтня

В період з 14 жовтня 2019 року по 20 жовтня 2019 року до Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області надійшло 129 заяв і повідомлень про злочини і події, що вчинені або готуються. В останній час спостерігається значний зріст таких видів злочинів, як крадіжки особистого майна, шахрайство та інші. Тому велика увага керівництва відділення приділяється профілактиці правопорушень, як провідної ланки роботи дільничних інспекторів поліції та інспекторів патрульної служби, адже саме від цього і залежить криміногенна ситуація на території Кагарлицького району.

Детальніше...

«Безпека дорожнього руху – це життя»

17 10 2019З початку практичного етапу заходів «Безпека дорожнього руху – це життя», який розпочато з 1 жовтня на території Кагарлицького району, поліція спрямовує зусилля на попередження аварійності на дорогах та дотримання водіями і пішоходами Правил дорожнього руху.

Детальніше...

Стан криміногенної ситуації з 23 по 30 вересня

В період з 23 вересня 2019 року по 30 вересня 2019 року до Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області надійшло 112 заяв і повідомлень про злочини і події, що вчинені або готуються. В останній час спостерігається значний зріст таких видів злочинів, як крадіжки особистого майна, шахрайство та інші. Тому велика увага керівництва відділення приділяється профілактиці правопорушень, як провідної ланки роботи дільничних інспекторів поліції та інспекторів патрульної служби, адже саме від цього і залежить криміногенна ситуація на території Кагарлицького району.

Детальніше...

Затримано водія, який зберігав наркотичні речовини

27 09 2019До Кагарлицького відділення поліції зі служби 102 надійшло повідомлення про те, що 26.09.2019 під час патрулювання нарядом ГРПП спільно дільничним інспектором поліції був зупинений автомобіль «ВАЗ». Під час поверхневого огляду у 33-річного водія правоохоронці вилучили згорток з білою речовиною, який зберігався у пачці з під цигарок. Зі слів затриманого - амфетамін.Вилучені рослини та нарковмісні речовини направлені на експертизу. Проводиться перевірка.

Детальніше...

Операція "Нагляд"- поліція Кагарлика посилює контроль над раніше судимими

24 09 2019З метою зниження рівня рецидивної злочинності та запобігання скоєнню злочинів раніше судимими особами на території області, в том числі Кагарлицького району, поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів під назвою «Нагляд». Нині таких на Кагарличчині - 73 осіб.

Детальніше...