Операція "Нагляд"- поліція Кагарлика посилює контроль над раніше судимими

24 09 2019З метою зниження рівня рецидивної злочинності та запобігання скоєнню злочинів раніше судимими особами на території області, в том числі Кагарлицького району, поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів під назвою «Нагляд». Нині таких на Кагарличчині - 73 осіб.

Операція триватиме з 6 по 30 вересня. Підрозділи превенції здійснюють посилену перевірку осіб, що перебувають на профілактичних обліках у поліції. Особливий контроль із боку поліцейських відбувається за особами, які перебувають під адміністративним наглядом. Також посиленій перевірці підлягають особи, які формально підпадають під дію адміністративного нагляду, раніше судимі особи та особи, засуджені без позбавлення волі.

З початку проведення заходів працівниками поліції перевірено 49 осіб та складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення за статею 187 КУпАП (порушення правил адміністративного нагляду). Профілактична робота з підобліковими особами, дільничними офіцерами поліції здійснюється постійно.