Кримінальна хроніка за період з 14 до 20 жовтня

В період з 14 жовтня 2019 року по 20 жовтня 2019 року до Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області надійшло 129 заяв і повідомлень про злочини і події, що вчинені або готуються. В останній час спостерігається значний зріст таких видів злочинів, як крадіжки особистого майна, шахрайство та інші. Тому велика увага керівництва відділення приділяється профілактиці правопорушень, як провідної ланки роботи дільничних інспекторів поліції та інспекторів патрульної служби, адже саме від цього і залежить криміногенна ситуація на території Кагарлицького району.

Так, 16.10.2019 о 14:02 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 від гр-ки. К. про те, що 16.10.2019 в с. Яблунівка невідомі жінки прийшли до будинку заявниці, представились працівниками облгазу та заходили до будинку нібито перевірити газ. Після того як пішли дві невідомі жінки заявниця виявила відсутність грошових коштів. На данийчас проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб.

16.10.19 до Кагарлицького відділення поліції надійшла письмова заява від гр-на. О. жителя м. Кагарлик про те,що гр-ка. Г. нанесла тілесні ушкодження. Проводиться перевірка.

17.10.2019 о 17:25 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 від гр-на. І. надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в м. Кагарлик з службового кабінету невідома особа викрала гаманець з грошовими коштами та банківськими картками. На данийчас проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб.

19.10.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 від гр-ки. Н. жительки м. Кагарлик про те, що онук постійно ображає та викрадає речі. Проводиться перевірка.

19.10.2019 о 21:14 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що 19.10.2019 о 21:14 в с. Липовець автомобіль збив велосипедиста. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події встановлено, що водій житель м. Київ керуючи автомобліем Форд "TOURNEOCONNECT" рухаючись по авдорозі Київ-Знамянка, а саме в с. Липовець здійнив наїзд на гр-на. В. жителя с.Липовець котрий тримаючи велосипед переходив проїжджу частину в невстановленому місці. В результаті даного ДТП гр-на. В. було доставлено до Кагарлицької ЦРЛ з діагнозм: ЗЧМТ,СГМ,садина правого ліктя.Проводиться перевірка.

19.10.2019 до Кагарлицького відділення поліції надійшло повідомлення зі служби 102 від гр-на. О. про те, що 19.10.2019 о 21:28 в с. Черняхів побили батька відомі особи. Проводиться перевірка.

20.10.19 до Кагарлицького відділення поліції надійшла письмова заява від гр-на. В. жителя с. Черняхів про те, що наглядно знайомий громадянин на ім’я Юрій наніс тілесні ушкодження заявнику. Проводиться перевірка.

Т.в.о.начальника Кагарлицького відділення поліції
Обухівського відділу поліції Головного управління
Національної поліції в Київській області
майор поліції                                                             Сергій ПАНАСЕНКО