Кримінальні новини

22 11 201921 листопада 2019 року близько 00:00 год. в м. Кагарлик, під час патрулювання працівниками ГРПП Кагарлицького відділення поліції було зупинено автомобіль марки ВАЗ за порушення правил дорожнього руху. Водієм даного автомобіля виявився 28-річний житель с. Яблунівка Кагарлицького району.

В ході проведення превентивних заходів у водія було виявлено суху подрібнену масу вагою близько 30 грам зовні схожу на рослини конопель, а також близького одного кілограму зерен конопель. У пасажира даного автомобіля 43-річного жителя с. Очеретяне Кагарлицького району під час перевірки в кишені виявлено суху подріблену масу вагою близько 10 грам зовні схожу на рослину конопель. Нарковмісні речовини вилучені та направлені на експертизу. Проводиться перевірка.

22 11 2019 2