Торгівля людьми - це стосується кожного!

30 07 2020З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Міністерством соціальної політики України у співпраці з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Представництвом МОМ в Україні - Агенством ООН з питань міграції, Громадською спілкою "А21 Україна" 30 липня 2020 року заплановано проведення інформаційної кампанії в обласних центрах України та м. Києві.

Детальніше...

Державна служба зайнятості презентує покрокову інструкцію по частковому безробіттю

Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю?

Усього шість простих кроків:

Зверніться до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Далі – підготуйте необхідний пакет документів:

➡заява на отримання допомоги в довільній формі;
➡копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;
➡довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців;
➡відомості до Додатку 2 Порядку.

Детальніше...

Відкриття міжнародної платформи «Coursera»

17 06 2020Міжнародна платформа «Coursera» (https://www.coursera.org/) -   відкриває через державну службу зайнятості України безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних. Це загалом – понад 3800 онлайн-курсів ( гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології та багато іншого). Найпопулярніший формат навчання – курси від 4 до 6 тижнів, які включають відеолекції, тести, обговорення на форумах. Варто зазначити, що це міжнародна освітня платформа, тому навчання переважно – англійською мовою.

Детальніше...

Шановні клієнти служби зайнятості!

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості в період карантину можна онлайн – розпочала роботу рубрика

«Електронне подання документів»

Що для цього потрібно зробити? На сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua оберіть рубрику «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC та ознайомтесь із загальною інформацією.

Детальніше...

Легальна зайнятість

29 01 202029 січня під час робочої зустрічі в Кагарлицькій районній державній адміністрації було розглянуто питання легалізації трудових відносин. Спільно з керівниками районних організацій, підприємств та служб були розглянуті питання дотримання законодавства про працю та легалізацію трудових відносин на суб’єктах господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

Детальніше...

Додаткова інформація