Легальна зайнятість

29 01 202029 січня під час робочої зустрічі в Кагарлицькій районній державній адміністрації було розглянуто питання легалізації трудових відносин. Спільно з керівниками районних організацій, підприємств та служб були розглянуті питання дотримання законодавства про працю та легалізацію трудових відносин на суб’єктах господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

Детальніше...

Інститут консультанта роботодавця – новий сервіс державної служби зайнятості

Починаючи з 01 січня 2020 року в роботу всіх центрів зайнятості/філій державної служби зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Завданням Інституту «Консультант роботодавця» є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик.

Детальніше...

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

17 01 2020У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Детальніше...

Декада зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників АТО

28 7 11 2019Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на привернення уваги суспільства і громадськості до актуальних проблем цих людей, захисту їх прав, гідності та благополуччя.

В рамках проведення загальнообласної декади зайнятості для учасників АТО та людей з інвалідністю в приміщенні

Детальніше...

Міжнародний проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»

08 11 2019Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочинає новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

Ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники та учасниці відвідають дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді обладнання для розвитку підприємництва.

Детальніше...

Додаткова інформація