ЖИВИ ТА ПРАЦІЮЙ В УКРАЇНІ

04 04 201804 квітня в рамках загально обласної акції «Живи та працюй в Україні» фахівцями Кагарлицького районного центру зайнятості проведено профорієнтаційний захід міні-ярмарок вакансій.

Представник Кагарлицького районного військового комісаріату Володимир Бойко детально ознайомив учасників міні-ярмарку про порядок та вимоги відбору та прийняття громадян України на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу і в резерв Збройних Сил України. Також звернено увагу присутніх на грошове забезпечення військовослужбовців, строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом, пільги та гарантії для військовослужбовців, що включає в себе речове забезпечення, використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку,тощо.

Представник ПАТ «НАСК «Оранта» Марія Ляшенко ознайомила присутніх з вакансією агента страхового. Поінформувала про   завдання та обов’язками, режим роботи,   умови та оплату праці,   соціальні гарантії для працівників.
Учасники заходу в ході зустрічі отримали відповіді на свої запитання.

Якщо Ви шукаєте роботу і у Вас є бажання працювати звертайтеся за інформацією до спеціалістів Кагарлицького районного центру зайнятості.

04 04 2018 2