«Ярмарок професій» та презентація навчальних закладів

25 04 2018 2В рамках проведення загальнообласної акції “Живи та працюй в Україні» та реалізації Програми Державної служби зайнятості щодо профорієнтаційних заходів, які проводяться з метою вибору професії 25 квітня в Кагарлицькому міському центру культури та дозвілля відбувся «Ярмарок професій» та презентація навчальних закладів.

Відкрила «Ярмарок професій» директор Кагарлицького районного центру зайнятості - Світлана Нагірна, яка привітала всіх присутніх та подякувала за участь та підтримку Кагарлицьку районну державну адміністрацію, Кагарлицький районний відділ освіти, керівників загальноосвітніх шкіл району, відділ культури і туризму, національностей та релігій, які взяли участь у заході. Також, з вітальним словом до майбутніх випускників звернулась заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, яка побажала молоді зробити вірний вибір шляху у своє майбутнє, цілеспрямовано йти до своєї мрії та постійно працювати над собою.

Захід відвідали майже 470 учнів загальноосвітніх шкіл району, також вчителі та представники 16 навчальних закладів України. Зокрема з презентацією навчального закладу виступили: Ржищівський професійний ліцей, Національний авіаційний університет, Київське вище професійне училище будівництва та архітектури, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації, Кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету ім. М.П Драгоманова, Національний транспортний університет, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Білоцерківський національний аграрний університет, ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг», Національна академія статистики, обліку та аудиту, Київський коледж легкої промисловості, ДВНЗ Університету менеджменту освіти м. Київ, Київський коледж міського господарства Таврійського Національного Університету ім. В.І.Вернадського, Національний фармацевтичний університет м. Харків, Богуславський гуманітарний коледж ім. Нечуя Левицького. До уваги випускників було запропоновано наглядову інформацію, роздано інформаційні матеріали про умови вступу, спеціальності та професії, терміни та умови навчання, повідомлено про Дні відкритих дверей у навчальних закладах.

Для присутніх було проведено майстер-класи від студентів ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» та Ржищівського професійного ліцею, а також свої вироби представив Білоцерківський коледж сервісу та дизайну та зпісенною презентацією виступив Білоцерківський національний аграрний університет.

Проведення даного заходу є допомога учнівській молоді у виборі майбутньої професії, адже там відбувається знайомство з навчальними закладами, спеціальностями, за якими навчають і які є актуальні на ринку праці.

25 04 2018 325 04 2018 425 04 2018 1025 04 2018 1125 04 2018 1225 04 2018 525 04 2018 625 04 2018 725 04 2018 8