День відкритих дверей на виробництві

05 07 2018 1005 липня 2018 року, за сприянням Кагарлицького районного центру зайнятості, на базі території ТОВ «Борошномельна компанія «ТЕВІ» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей на виробництві».

Відкрила захід директор Кагарлицького районного центру зайнятості Світлана Нагірна, яка подякувала представнику роботодавця Людмилі Миколаївні Кравець за участь у сприянні працевлаштуванню незайнятих громадян, розповіла учасникам про мету заходу.

Людмила Миколаївна детально розповіла історію створення підприємства, яка бере початок ще з 1915 року, коли на околиці селища Кагарлик, поряд з красень-парком, був побудований найсучасніший на той період млин. Обладнання було зарубіжним і приводилося в дію одним потужним двигуном, який працював на нафті. За сторіччя свого існування млин був націоналізований, потім приватизований та декілька раз змінював власників. За весь цей період на підприємстві було проведено декілька реконструкцій та заміну застарілого обладнання. Остання реконструкція з повною заміною обладнання, а також введення в експлуатацію ще однієї лінії по переробці, була здійснена ТОВ «Борошномельна компанія «ТЕВІ» в 2012-2013 роках.
На сьогоднішній день виробничі потужності двох борошномельних комплексів дають змогу переробляти жито та пшеницю в кількості 50 та 75 тонн на добу, при цьому отримувати борошно різних ґатунків. Якість та відповідність борошна державним стандартам контролюється лабораторією, атестованою ДЦ «Украгростандартсертифікація».
Учасники заходу були ознайомлені з умовами праці та заробітною платою, а також, мали змогу поспілкуватися.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за проведену зустріч.