Миронівський м'ясопереробний завод «Легко» запрошує на роботу

06 09 2018 10З метою сприяння громадянам у підборі підходящої роботи, надання роботодавцям послуг з підбору працівників 06 вересня у приміщенні Кагарлицького районного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний захід, міні-ярмарок вакансій за участю представника Миронівського м'ясопереробного заводу «Легко» Олени Дитюк.

ТОВ « Легко» - одне з найбільших підприємств із виробництва готових м'ясних продуктів в Україні. Продукція під торговою маркою «Легко» - це готові страви з м'яса, що виробляється виключно з натурального м'яса власного виробництва за сучасними європейськими технологіями.

Презентуючи діяльність підприємства, фахівець з пошуку персоналу департаменту управління персоналом агроіндустріального холдингу "Миронівський хлібопродукт" Олена Дитюк дуже змістовно розповіла присутнім про діяльність заводу, його історію та здобутки, основні технологічні процеси, що застосовуються на виробництві, особливості роботи. Особливу увагу приділила питанню соціального забезпечення працівників, мотивації та перспективам кар’єрного росту.

До відома присутніх було доведено інформацію про наявність таких вакансій: вантажник, укладальник-пакувальник, комплектувальник, маркувальник, оператор пакувальних автоматів, виробник напівфабрикатів з м’яса та птиці, водій навантажувача, комірник, прибиральник виробничих приміщень, начальник компресорної станції, інженер з охорони праці.

Олена Дитюк дала детальну характеристику кожній вакансії, ознайомила з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи. Зокрема, важливою особливістю компанії, є безкоштовне перевезення працівників на роботу та в зворотному напрямку, забезпечення сучасним спецодягом, комплексні обіди, пільгова продукція.

По завершенню заходу учасники міні-ярмарку мали можливість індивідуально пройти співбесіду з роботодавцем і особисто задати питання, які їх зацікавили.

Якщо Ви шукаєте роботу і у Вас є бажання працювати, звертайтеся за інформацією до Кагарлицького районного центру зайнятості: м.Кагарлик вул. Паркова, 6 тел. (04573) 61561

06 09 2018 1106 09 2018 12