ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

29 11 201828 листопада з метою ознайомлення з умовами та порядком обслуговування клієнтів служби зайнятості, надання правової допомоги Кагарлицькою районною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено «День відкритих дверей».

Присутніх інформували про наявність вільних робочих місць на підприємствах та організаціях міста та району, про напрямки діяльності, про вимоги роботодавців до майбутніх претендентів на вакансії, потреби в працівниках.

Зокрема, на заході були презентовані посади поліцейського сектору реагування патрульної поліції та помічника чергового сектору реагування патрульної поліції Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн - анкету. А також, за додатковою інформацією звертатися до фахівців Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості або Кагарлицького відділення поліції.