НАЙМАСШТАБНІШИЙ ПІВФІНАЛ У МИРОНІВЦІ ВРАЗИВ СВОЄЮ ОРИГІНАЛЬНІСТЮ

06 12 2018У Миронівці 5 грудня 2018 року відбувся вже третій півфінал змагально-мотиваційного конкурсу “Обери майбутнє”. Це найбільший півфінал цього року, оскільки в ньому брали участь аж дев’ять команд з Богуславського, Ставищенського, Кагарлицького та інших районів Київської області.

Конкурс відбувся за звичним сценарієм: у три етапи (“візитівка”, конкурс капітанів” та “музичний конкурс”) і, окрім переможців, нагороди вручалися за різними номінаціями: “глядацьких симпатій”, “акторська майстерність” та іншими.

Під час візитівки, найбільше журі вразила команда “Ексклюзив” Кагарлицького району.На цьому конкурсі команди представляли нові, незвичні професії на українському ринку.

У конкурсі капітанів йшла дуже запекла боротьба. Головна ідея цього етапу полягала у тому, щоб жартувати над запропонованими професіями. Особливо важко було обирати, коли залишилися останні два представники своїх команд. Щоб обрати переможця у цьому конкурсі, журі загадали вигадати жарти про агента з туризму та продавця.

Музичний конкурс був впроваджений з метою висвітлення найпопулярніших професій регіону команди. Представники своїх міст та сіл яскраво представили професії вчителів, лікарів, поліцейських та кухарів. Кумедним виявилося те, що майже кожна команда у своїх номерах використала образ "бабусі". Цей останній етап став переломним і допоміг визначити справді гідних фіналістів.

У півфіналі з відривом у 0,3 бали перемогла команда “Добрий вечір” Богуславськго району. Відразу за ними опинилася команда “Кадри” з міста Ржищів. А третє місце зайняла - “Ексклюзив”, яка бездоганно зарекомендували себе у конкурсі візитівки.

06 12 2018 206 12 2018 3