Проведено інформаційно-роз'яснювальний захід

10 12 201810 грудня 2018 року з метою реалізації проекту “Я маю право!” та з нагоди проведення “Всеукраїнського тижня права” начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. спільно з працівниками Кагарлицького районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Київській області Качанюк О.В. і Вороновою І.О. проведено інформаційно-роз'яснювальний захід,

в ході якого громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, державної виконавчої служби та прочитано лекцію на тему “Припинення права власності на земельну ділянку”, “Пролонгація договору оренди земельної ділянки”, “Договір довічного утримання”, а також доведено зміни до Закону України “Про виконавче провадження” в частині стягнення аліментів та притягнення до відповідальність за ухилення від сплати аліментів.

Крім того, громадянам надано 2 консультації з правових питань з приводу переоформлення земельної ділянки (пай) та стягнення аліментів. Присутнім роздано інформаційні буклети “Безоплатна правова допомога” та “Я маю право!”.