Міні-ярмарок вакансій

04 03 2019Основними завданнями служби зайнятості є задоволення потреб роботодавців у підборі працівників та сприяння якнайшвидшому працевлаштуванню безробітних громадян. Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат.

4 березня у приміщенні Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представника військової частини 3018 Національної гвардії України Миколи Олександровича Ситника. На заході незайняті громадяни ознайомлювались щодо відбору претендентів на військову службу за контрактом громадян України. Під час заходу присутні ознайомились зі специфікою роботи та особливостями прийому на службу, а також про вакансії: водія, акумуляторника, слюсара, токара, механіка та інші.

Учасники заходу цікавились умовами праці та розміром грошового забезпечення, наявністю соціального пакету, знаннями та навичками, які необхідні для служби за контрактом. Безробітні особи взяли активну участь у дискусії та мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.