Інститут кар’єрного радника в роботі державної служби зайнятості

26 03 2019Інститут кар’єрного радника є першим кроком на шляху модернізації роботи державної служби зайнятості та розвитку її як конкурентного провайдера послуг на ринку праці.

Кар’єрні радники є співробітниками центру зайнятості, які допоможуть громадянам розвинути навички управління кар’єрою та адаптуватися до потреб ринку праці. Також, кар’єрний радник надає безробітному вибір: працювати, самостійно заробляти собі на життя, змінювати за сприянням служби зайнятості роботу або пасувати перед труднощами та залежати від соціальних виплат.

Інститут кар’єрного радника запроваджено задля того, щоб надавати громадянам послуги за індивідуальним підходом.

Громадянам рекомендується звертатися до кар’єрних радників державної служби зайнятості заздалегідь, а саме – до фактичного звільнення або коли особа лише замислюється над тим, щоб змінити роботу. Це підвищить шанси та можливості для працевлаштування без втрати наявної компетенції та кваліфікації.

Сподіваємось, що послуги та нововведення державної служби зайнятості стануть в нагоді всім клієнтам центру зайнятості. Для отримання детальної інформації звертайтеся до Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості за телефоном 5-16-56 або за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 6.