ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

10 8 04 2019 1У Кагарлицькій районній філії Київського обласного центру зайнятості 10 квітня проведений профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій», який був орієнтований на працевлаштування мешканців Кагарлицького району.

На заході були присутні незайняті громадяни, які мали можливість ознайомитися з більш як 60 вакансіями підприємств району: ПРАТ «Кондитерська фабрика «Лагода», КОДПАТ «Укрпошта» центр поштового зв’язку №6, філія Кагарлицький елеватор ТОВ «Комплекс Агромарс»,   ТОВ «Ема-цемент», Миронівський м'ясопереробний завод «Легко» та інші.

Представники підприємств, установ та організацій охоче розповідали чим займається підприємство, яких спеціалістів потребує, як проходить відбір на різні посади і які загальні умови праці у роботодавця.
Зокрема було запропоновано влаштуватися на постійне місце роботи за такими посадами: слюсар-сантехнік, електрогазозварник, оператор поштового зв’язку, листоноша, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, бісквітник та інші.

10 8 04 2019 2

Сподіваємось, що сьогоднішній ярмарок вакансій допоможе роботодавцю знайти собі кваліфікованих працівників, а безробітним – бажану роботу.