День відкритих дверей на виробництві

31 05 201930 травня, за сприянням Кагарлицької районної філії Київського обласного центру зайнятості, на базі території ФГ «Широкоступ» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей на виробництві».

Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а особам, які перебувають на обліку у районній службі зайнятості з пошуку роботи – безпосередньо ознайомитися з виробництвом, робочими місцями.

Дане підприємство займається вирощуванням зернових культур.

Презентацію ФГ «Широкоступ» провів керівник фермерського господарства Широкоступ Олександр Васильович. Учасники заходу були ознайомлені з умовами праці та заробітною платою, графіком роботи та соціальними гарантіями для працівників, а також, про кадрову потребу у перспективі.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за проведену зустріч.