Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

У Кагарлицькій центральній районній лікарні (Київська область, м. Кагарлик, вул. Паркова,10) під час прийняття документів для проведення державної реєстрації народження дитини здійснюється прийом документів, необхідних для проведення реєстрації місця проживання новонародженої дитини.

Прийом документів здійснюється працівником Кагарлицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області.

Юридична адреса відділу – 09200, Київська область, м. Кагарлик вул.. Володимира Великого,3.

Контактний телефон відділу – (04573) 5-15-40

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ

Відповідно до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання дитини можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.

Органи державної реєстрації відповідно до встановленого Кабінетом Міністрів України порядку направляють зазначені документи органам реєстрації для реєстрації місця проживання новонародженої дитини.

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подаються наступні документи:

- заява встановленого зразку;

- свідоцтво про народження;

- квитанція про сплату адміністративного збору;

- паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків, та їх копії.

Подача документів для реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділи державної реєстрації актів цивільного стану, у тому числі у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи

Відповідно до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання дитини можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, у тому числі у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи.

Впровадження цієї послуги спрямовано на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг.

Переваги:

- Відсутність необхідності звернення до органу реєстрації, що здійснюють реєстрацію місця проживання особи на території відповідної адміністративно- територіальної одиниці.

- Відсутність черг.

- Можливість отримання довідки про реєстрацію місця проживання у зручний для громадян спосіб (у закладах охорони здоров’я, відділі державної реєстрації актів цивільного стану або у відповідному органі реєстрації, центрі надання адміністративних послуг або направлення її поштою) .